جوراب تصویر انتشار اخبار سیاسی و اجتماعی

جوراب: تصویر انتشار اخبار سیاسی و اجتماعی

گت بلاگز اخبار سیاست خارجی ترامپ یک شخصیت کاباره‌ای و گانگستری دارد/ تصویر العمل اینستاگرامی رئیسی به صحبت ترامپ ، معاون سیاسی سپاه

وزارت کشور با صدور بیانیه‌ای سخنان شب گذشته رئیس‌جهمور ایالات متحده را نسبت به مردم کشور عزیزمان ایران محکوم کرد.

ترامپ یک شخصیت کاباره‌ای و گانگستری دارد/ تصویر العمل اینستاگرامی رئیسی به صحبت ترامپ ، معاون سیاسی سپاه

معاون سیاسی سپاه: ترامپ یک شخصیت کاباره ای و گانگستری دارد/ تصویر العمل اینستاگرامی رئیسی به صحبت ترامپ

عبارات مهم : ایران

وزارت کشور با صدور بیانیه ای سخنان شب گذشته مدیر جهمور ایالات متحده را نسبت به مردم کشور عزیزمان ایران محکوم کرد.

به گزارش ایلنا، وزارت کشور بیانیه ای در ارتباط با سخنان شب گذشته مدیر جمهور آمریکا صادر کرد. متن این بیانیه به شرح زیر است:

ترامپ یک شخصیت کاباره‌ای و گانگستری دارد/ تصویر العمل اینستاگرامی رئیسی به صحبت ترامپ ، معاون سیاسی سپاه

بسم الله الرحمن الرحیم

إِنْ یَنْصُرْکُمُ اللَّهُ فَلَا غَالِبَ لَکُمْ ۖ وَإِنْ یَخْذُلْکُمْ فَمَنْ ذَا الَّذِی یَنْصُرُکُمْ مِنْ بَعْدِهِ ۗ وَعَلَى اللَّهِ فَلْیَتَوَکَّلِ الْمُؤْمِنُونَ

(آل عمران ١٦٠)

شب گذشته تمامی جهانیان، به خاص مردم شریف کشور عزیزمان ایران و شهروندان ایالات متحده به وضوح تقابل آشکار نمایندگی دو گفتمان ، تفکر و اندیشه را در معرض سنجش قرار دادند، بیانات مدیر جمهور ایالات متحده آمریکا نشان داد که تفکر و دکترین مدعی ابرقدرتی دنیا و سردمداری یک نظام بین المللی برپایه دروغ و تحریف و زورگویی بوده و از کمترین سواد تاریخی، اطلاعات حقوقی و هوش سیاسی، حاکمیتی برخوردار نیست و تا چه میزان موجب سرافکندگی و شرمساری مردم خویش شده است است ، در برابر منطق و گفتمان انقلاب اسلامی که با اتکا به سرمایه عظیم باور و ایمان به قدرت لایزال الهی با اقتدار و صلابت قدرت پوشالی و سست و لرزان زورگویان و سلطه طلبان را به چالش کشید.

رئیس جمهور ایالات متحده آمریکا به وضوح بی اعتنایی و عدم پایبندی خود به تعهدات بین المللی و توافقات خود با سایر شرکت های بین المللی و کشورهای هم پیمان خود را در برجام نمایان ساخت تا رسما منشور شرکت ملل متحد را زیر پرسش ببرد، برجام به عنوان یگانه سند امنیت بخش و صلح آفرین و ثبات دهنده نظام بین الملل بعد از جنگ جهانی دوم به امضای کشورها و شرکت های بین المللی بزرگ رسید و اکنون این سند تاریخی و بین المللی با گستاخی از سوی کشوری استیلاجو و سلطه گر مورد هجمه قرار گرفته هست، جمهوری اسلامی کشور عزیزمان ایران با تدبیر شایسته مقام معظم رهبری در تبیین سیاست نرمش قهرمانانه که مبتنی بر هوشمندی هنرمندانه دیپلماسی و پاسداری از اصول است الگویی شایسته به دنیا ارائه داد تا جایگزین جنگ و خونریزی و تجاوز و تعدی به حقوق دیگران شود، الگویی که عیار دیپلماسی واقع بینانه قرار داده شد و با استقبال شرکت ملل متحد، اتحادیه اروپا و سایر کشورهای بزرگ دنیا مواجه شد، و اکنون بار مسئولیت صیانت و حفاظت از تعهدات بین المللی به طور جدی بر دوش شرکت ملل و کشورهای بزرگ طرف پیمان برجام می باشد.

دونالد ترامپ در سخنان خود عاجزانه به عظمت و عزت و قدرت انقلاب اسلامی و جایگاه والا و افتخار آفرین مردم شجاع و غیور کشور عزیزمان ایران اسلامی اعتراف کرد و ضعف و درماندگی کشور خود در برابر اقتدار جمهوری اسلامی کشور عزیزمان ایران و سپاه پاسداران انقلاب اسلامی را پنهان نساخت و برجام را بخشی از قوت و بالندگی نظام جمهوری اسلامی توصیف کرد، در این عجزگویی قلدر پوشالی جهان، سپاه پاسداران انقلاب اسلامی به قهرمان ترجمان انقلاب اسلامی و گفتمان آزادیخواهان دنیا و برجام به عنوان بزرگترین دستاورد دیپلماسی هوشمندانه نظام جمهوری اسلامی کشور عزیزمان ایران کابوس نظام سلطه در برابر نظام آزادیخواهی و ارزشمندی بشریت در برابر زیاده خواهی زورگویان تبدیل شد، همانگونه که ریاست محترم جمهوری اسلامی کشور عزیزمان ایران با درایت و دلیری هرگونه نقض برجام را فرصتی جهت جمهوری اسلامی کشور عزیزمان ایران توصیف کرده و دوام برجام را در حفظ حقوق و منافع و مصالح ملی کشور دانسته اند بر این موضع تاکید می شود که برجام فی نفسه باید متضمن آرامش و امنیت و آسایش جهت ملت شجاع و غیور کشور عزیزمان ایران اسلامی باشد و هرگونه تهدیدی علیه این ملت رشید و سرافراز محکوم به شکست و خفت هست. یگانه راه مقابله با زیاده خواهی نظام سلطه و صهیونیسم بین الملل تقویت روحیه اتحاد و انسجام ملی تحت زعامت مقام معظم رهبری حضرت آیت الله العظمی خامنه ای( مدظله العالی ) و حمایت قاطع از مولفه های اقتدار و قدرت دفاعی و زیاد کردن بنیه های اقتصادی کشور با ایمان به قدرت اقتصاد مقاومتی می باشد.

سخنان ترامپ نشان داد آمریکا به معاهدات بین المللی پایبند نیست

همچنین مهر نوشت: سردار رسول سنایی راد معاون سیاسی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی درخصوص سخنان روز گذشته دونالد ترامپ علیه ملت و دولت جمهوری اسلامی کشور عزیزمان ایران و همچنین اتهاماتی که مدیر جمهور امریکا به جمهوری اسلامی کشور عزیزمان ایران و سپاه پاسداران وارد کرده هست، اظهار داشت: واقعیت این است آقای ترامپ با ادبیات گانگستری و شخصیت کاباره ای در دنیای سیاست شهرتی به هم زده و صحبت اخیر او نیز بی بهره از شخصیت و ادبیات او نیست.

وی ادامه داد: ادعاها و اتهامات واهی مدیر جمهور امریکا علیه جمهوری اسلامی نشان می دهد ترامپ امروز با وضعیتی مواجه است که بایستی جهت پوشش دادن به انواع ناکامی هایش و محقق نشدن وعده ها و شعارهایی که در حوزه داخلی و همچنین مطالبی که در مورد مکزیک و کره شمالی مطرح کرد در افکار عمومی دشمنی را خلق کند .

معاون سیاسی سپاه پاسداران ادامه داد: سخنان ترامپ و بیانیه کاخ سفید که بلافاصله بعد از آن صادر شد، نشان می دهد که این مطالب برآمده از یک اشتباه راهبردی و فهم نادرست سران ایالات متحده امریکا هست. امریکایی ها آشنایی درستی از ملت کشور عزیزمان ایران و نظام مردم سالاری دینی ندارند و تصور می کنند مدل هایی که در عراق و لیبی دنبال کردند را می توانند در کشور عزیزمان ایران نیز پیاده کنند.

سردار سنایی راد با بیان اینکه غلط های راهبردی ترامپ و تیم سیاسی اش یک وقت استثنایی جهت ملت و دولت کشور عزیزمان ایران به وجود آورده هست، گفت: ادبیات آقای ترامپ ماهیت سردمداران کاخ سفید را جهت ملت کشور عزیزمان ایران و جهانیان براق کرد. پیامد اشتباه استراتژیک مدیر جمهور امریکا و تیم همراهش به نفع مردم کشور عزیزمان ایران است و ماهیت امریکا و عدم پایبندی آنها به هر گونه تعهد و معاهده بین المللی را جهت ما و جهانیان آشکار ساخت.

معاون سیاسی سپاه پاسداران با بیان اینکه تصور امریکایی ها از تن دادن کشور عزیزمان ایران به مذاکرات و توافق هسته ای از روی ضعف بوده هست، خاطرنشان کرد: آنها خیال می کنند که ترساندن می تواند در برخورد با کشور عزیزمان ایران تاثیرگذار باشد ولی این برداشت آنها بسیار اشتباه بوده و ترساندن جمهوری اسلامی کشور عزیزمان ایران و سخنان ترامپ موجب وحدت و یکپارچگی بیش از پیش ملت کشور عزیزمان ایران شده است است.

سخنان خشم آلود امروز آمریکا جهت ایرانیان تازه و متفاوت نیست

حجت الاسلام سیدابراهیم رئیسی عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام منشتر شدن مطلبی در پیج اینستاگرام خود، به بیانات ضد ایرانی مدیر جمهور آمریکا تصویر العمل نشان داد.

رئیسی در این مطلب آورده است:

«لبخندهای دیروز مقامات آمریکا و سخنان خشم آلود امروز آن ها جهت ایرانیان نه تازه هستند و نه متفاوت. بالاترین جلوه شکوه و قدرت بیچاره شدن دشمن و تندتر شدن دست و پا زدن های اوست. بیش از آنکه این بیانات سخیف خشم ملت کشور عزیزمان ایران را بیفزاید بر اعتماد به نفس آن ها خواهد افزود.

واقعیت این است که تهدیدها و اهانت های نفر اول آمریکا علیه تاریخ، جغرافیا و عظمت کشور عزیزمان ایران بعد از چهار سال مذاکره با آن ها حاصل شد آنچه حکیم انقلاب مکررا آینده نگری کرده بودند را به عنوان یک تجربه در اختیار ایرانیان گذارد.

اگرچه می توانستیم غیرقابل اعتماد بودن آمریکا را بدون پرداخت چنین هزینه های گزافی تجربه کنیم ولی همین که در تکامل تاریخی ملت کشور عزیزمان ایران چنین رشدی حاصل شد را باید امداد الهی دانست و آن را به زبان و عمل پاس داشت.

همزبانی ما مسئولان در موضع گیری علیه بیانات مدیر جمهور آمریکا اتفاق مهم و مبارکی است ولی توقع مردم این است که پاسخ به این بیانات منحصر در حرف نباشد و حق با مردم است.

باید به صورت عملی نشان داد که این تهدیدها و تحریم ها تاثیری در مسیر ملت ما ندارد و امروز خدمت و کار جهت مردم و تکیه بر توان داخلی نمود عملی مبارزه با آمریکاست.»

واژه های کلیدی: ایران | اسلامی | آمریکا | ایرانی | ایرانیان | آقای ترامپ | رئیس جمهور | رئیس جمهور | دونالد ترامپ | انقلاب اسلامی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs